Informace pro zákazníky

Úvod

Otevřeli jste stránky Vydavatelství Brázdil, na kterých formou e-shopu nabízí zájemcům knihy, vybrané dle následujících bodů:

 • Tituly vydané Vydavatelstvím Brázdil.
 • Knihy nezávislých autorů, přímo spolupracujících s Vydavatelstvím Brázdil.
 • Vybraná díla české i zahraniční beletrie.

Legislativa

Nákupní řád tohoto internetového e-shopu odpovídá zákonným předpisům pro provoz elektronických a zásilkových služeb. Základní právní normou platnou v České republice upravující provoz e-shopu je občanský zákoník ve znění novely č.367/2000 Sb. V Kontaktech je uveden provozovatel e-shopu, František Brázdil, tel: 603 162 504, neplátce DPH. Kupujícím je každý zákazník - spotřebitel, který pošle objednávku prostřednictvím uvedeného e-shopu.

Odstoupení od smlouvy

Když vyberete nevhodný výrobek, můžete ho vrátit do 14 dnů od doručení, bez udání důvodu. Vrácena bude plná cena zboží bez poštovného, pokud je zboží kompletní, nepoškozené a čisté. Jestliže tomu tak nebude, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o částku odpovídající znehodnocení. Peníze za zboží budou kupujícímu vráceny do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Nákup

 • Klikněte na vybraný titul, dále na symboly Koupit - Zaplatit, vyplníte údaje, způsob platby, dopravu a objednávku odešlete. Obratem dostanete potvrzení objednávky.
 • Knihy odesílám do týdne od přijetí objednávky. Pokud to není možné, oznámím ihned důvod odkladu a platný termín dodávky.

· U knih zakoupených v našem e-shopu je poštovné 0 Kč. Platí se pouze dobírka ve výši 40 Kč.

Platba

Online platby v našem e-shopu zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Platby lze realizovat následujícími způsoby:

 • Kartou - nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
 • Bankovním převodem - okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
 • Dobírkou - poštovní, nebo v Zásilkovně.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Doprava

 • Dodávka domů, v Brně a okolí do 20 km 0 Kč.
 • Česká pošta bez dobírky 0 Kč.
 • Česká pošta s dobírkou 40 Kč.
 • Zásilkovna 40 Kč.

Reklamace

Vykazuje ji dodaná kniha vady, které považujete za nutné reklamovat, nebo ji chcete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit, postupujte následujícím způsobem: Zašlete nám e-mail s číslem objednávky a názvem knihy, nebo zavolejte na telefonní číslo: 603 162 504 a reklamaci vyřídíme po telefonu. Zpětnou adresu oznámíme. V případě oprávněné reklamace uhradíme náklady za dopravu a vrátíme do týdne peníze. Reklamovaná kniha nesmí být poškozená, ani opotřebovaná četbou.

Ochrana údajů

Základní ustanovení

 • Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů je František Brázdil.
 • Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované fyzické osobě, v našem případě jméno, bydliště, telefon a e-mail. Správce nemá pověřence pro ochranu osobních údajů.

Zákonný důvod a účel zpracování osobních údajů

Vyřízení kupní smlouvy a dodání objednaného zboží.

Doba uchovávání údajů

Po dobu existence e-shopu Vydavatelství Brázdil.

Podmínky zabezpečení osobních údajů

Správce prohlašuje, že k osobním údajům zákazníků má přístup pouze on.

Závěrečné ustanovení

Odesláním objednávky z internetového formuláře potvrzujete, že souhlasíte se zpracování poskytnutých osobních údajů za účelem uzavření kupní smlouvy. Souhlas udělíte zaškrtnutím souhlasu v internetovém formuláři.

Zpracoval František Brázdil, dne 30. 10. 2020